طالع بینی خورشیدی  سال خوک
متولد سال خوک دلیر و بلند همت (و قبول کنیم که در زندگی اشکالش داشتن همین صفاتست) خود نما، آماده کمک و دقیق و وسواسی نسبت به گناه است. خوک شب و روز پرچم درست نمائی و خلوص را به دست گرفته و نمایش می دهد. به او اعتماد کنید. او هرگز به اعتماد شما خیانت نخواهد کرد و حتی در این باره کوشش هم نخواهد کرد. او ساده و بی ریاست. رازدار است و گستاخ و اگر بخواهید بی رحمی کنید اندکی جانور خوی می شود.

سال سگ
متولد سال سگ خود خور و نگران است،همیشه حالت دفاعی دارد و حتی لحظه ای این حالت را ترک نمی کند.دائم در حال مراقبت است و هوشیارانه به اطراف توجه دارد.او یک درونگرا است و کمتر پیش می آید که احساس واقعی اش را نشان دهد،مگر آنکه فکر کند نشان دادن حالت و افکار واقعی اش لازم و واجب است.او به حد افراط یک دنده است و می داند که چه می خواهد.اغلب بد گمان است و دائم دچار وحشت است که با زبان تیز و ترش رویی هایش مبادا که دیگران را از خود دور کند

سال مرغ
مردم ترجیح می دهند این علامت را جوجه بنامند که البته همیشه این عنوان با واقعیت جور در نمی آید. زیرا مرغ پرنده ای است مغرور و لاف زن و همیشه در رویاهایش خود را خیلی جدی تلقی می کند و دوست دارد او را ستایش کنند. مرغ همیشه از روی فکر حرف می زند و همیشه مراقب و پرهیزکار است و به قدری به عقیده و حرفها و افکارش وفادار است که گاه برای دفاع از آنچه که می گوید حالت حمله پیدا می کند و با این روحیه حتماً عده ای را هم زخمی می کند مگر آنکه تصمیم بگیرد جنگهایش را از سر اندیشه به انجام برساند.

سال میمون
متولد سال میمون در بین دوازده علامت میمون غیر معمولی ترین علامت هاست.میمون بدجنس و در عین حال دلیر و با همت است.شوخ طبع است و همیشه آماده شوخی ولی شوخی هایش معمولاً غیر مستقیم است.او آنچنان موجود اجتماعی است که معمولاً در افراد دیر آشنا این احساس را بوجود می آورد که مدت هاست او را می شناسند.این امتیاز داشتن شبکه وسیع ارتباطی در واقع به هیچ چیز مربوط نیست جز روح حیله گر میمون.او در حقیقت موجودی است خودخواه و خود مرکز بین است

سال گوسفند
متولد سال گوسفند، شیک پوش، جذاب، هنرمند، مطبوع و دلپذیر است و البته نباید فراموش کرد که در کنار این صفات دارای نوعی روحیه بدبینی، تردید و نگرانی نیز هست که مجموعاً سرشت او را می سازد. کمتر به آنچه که خود دارد راضی و خشنود است و اغلب همین روحیه است که دوستان و نزدیکانش اغلب از او رنجش پیدا می کنند. او بدون نظر و بدون قصد دوستانش را می رنجاند.

سال اسب
متولد سال اسب همیشه فوق العاده به نظر می رسد زیرا پر از جذابیت و مخصوصاً جاذبه جنسی است و کاملاً می داند چه بپوشد و چگونه ظاهر خود را فریبنده نشان دهد. او عاشق مکانهای عمومی است. تالارهای کنسرت، تماشا خانه ها، میتینگ ها، مسابقات ورزشی و سینما ها جاهایی است که او را جلب می کند. خود او اغلب ورزشکار است و در این زمینه به موفقیتهای میرسد. او به خوبی روش تعریف کردن از مردم را می داند و براحتی جملات زیبایی در وصف آنها می سازد. شوخ و سرگرم کننده است، غیبت می کند، همدردی می کند و همیشه مورد توجه مردم است.

سال مار
مار یا افعی در بین مغرب زمینی ها شهرت بدی دارد.ولی برعکس در بین ملل مشرق زمین به عنوان نشانه عقل و دانایی و اراده شناخته شده و حتی پرستش شده است.کسانی که در سال مار بدنیا آمده اند مردمی جذاب و احساساتی و شوخ هستند.زنان متولد این سال معمولا زیبا هستند و زیبائی شان رمز موفقیت آنها است(مثل ژاکلین و کندی و گریس کلی ملکه موناکو).در ژاپن هنگامی که بخواهند زنی را به دلیل داشتن عقل و زیبایی تواماً مدح کنند از جملاتی از این قبیل استفاده می کنند:عزیز من،تو حقیقتاً یک مار هستی.تعریفی که مسلماً در غرب برخورنده خواهد بود

سال نهنگ
در نهنگ نیروی زیست و سلامت کامل به حد وفور وجود دارد و تا لحظه مرگ نیز این سلامت را حفظ می کند.او از پستی ها،دوروئی ها به دور است و از یک روش سیاسی کاملاً ابتدائی و ناشیانه پیروی می کند.ولی به هر حال در حد خوک معصوم و بیگناه نیست.گرچه خیلی زود گول می خورد ولی این شهامت را دارد که اشتباهش را بپذیرد و خود را محکوم کند

سال خرگوش
متولد سال خرگوش که در ویتنام با عنوان گربه شناخته می شود و در ژاپن خرگوش نامیده شده است. اما در هر حال چه گربه و چه خرگوش یک نکته مسلم است و آن اینکه هر دو در هنگام سقوط همیشه بروی چهار دست و پا بزمین میافتند. گربه ها خوشحال ترین گروه مردم هستند آنها اساساً به «شاد بودن» معتقدند. آنها با استعداد، خوب، با احتیاط، لطیف و ملاحظه کار هستند. جاه طلبی دارند. اما البته نه خیلی زیاد. به حد زیادی پرهیز کارند. هیچکس آنها را نادیده نمی گیرد زیرا رفقای خوبی هستند و بخوبی قادرند که بهترین جنبه های وجودشان را نشان دهند.

سال ببر
متولد سال پلنگ یک عیبجوی یاغی است و همیشه در حال طغیان بر ضد قدرت های مستقر است، کیفیتی که انقلابات را بوجود میاورد. او همیشه می خواهد رهبر باشد اما بدبختانه همچنانکه برای بیشتر رهبر ها پیش می آید اغلب آن شایستگی را که منجر به جلب اعتماد دیگران می شود فاقد است. او همیشه اولین کسی است که قصد حرکت می کند اما چه در کار اجتماعی و چه در مسائل عشقی احتیاط اطرافیان را وا میدارد که قبل از تبعیت از او فکر کنند و حتی گاهی او را از حرکت باز می دارند. برای افرادی که ببر پیروی می کنند اغلب نگرانی از عاقبت کار وجود دارد.

سال پلنگ
سال پلنگ

سال گاو
"متولدین سال گاو آرام و صبور،کمرو و کند،دقیق و صاحب روش،متعادل و بی اهمیت نسبت به خود. هوشیاری های طبیعیش را پشت یک چهره خانگی پنهان میکند.او این موهبت را دارد که در دیگران اعتماد قلبی ایجاد کند.اعتماد قلبی که بزرگترین برگ برنده او در زندگی است او اهل تفکر است و شاید به همین علت تنهایی را دوست دارد و میتواند هدفی را تا سرحد تعصب تعقیب کند.میهن پرستی افراطی است و این یکی از دلایلی است که اغلب گاو را وادار به انتقاد میکند "

سال موش
متولدین سال موش گاهی تنگ نظر و پست می شوند و در این حالت حاشیه نشین زندگی می شوند ولی با وجود این راستگو هستند . و توانایی تعقیب خواسته هایشان را تا آخر راه دارند ولو اینكه در پایان چیزی تلخ در انتظارشان باشد و حتی اگر بشود از پیش شكست را پیش بینی كنند . اگر بتوانند بر نا رضایی ابدی و علاقه مفرطشان به گذران در زمان حال غلبه كنند مسلما در زندگی به موقعیت هایی خواهند رسید .


  لیست طالع ها

TotalRecords:0
rPP:20
TotalPageCount:1
CurrentPage:1
PageNumberLength:15