مسافران نوروزی در پارک های ملت و نسیم سنندج اسکان می یابند

1397/12/16 - 04:28:00 ق.ظ
مسافران نوروزی در پارک های ملت و نسیم سنندج اسکان می یابند

به گزارش خبرنگار ایرنا، شکور صلواتی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هرساله یکی از برنامه های شهرداری در آستانه سال جدید آماده سازی پارک ها و بوستان های سطح شهر در راستای اسکان و رفاه حال مسافران و مهمانان نوروزی است.
وی افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته از اوایل اسفند در بازدیدهای مختلف مشکلات و نواقص پارک های شناسایی و تمهیدات ویژه ای برای پذیرایی از مسافران و گردشگران در سطح پارکهای شهر سنندج اندیشیده شده است.
مدیرهماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج با اشاره به انتخاب و آماده سازی پارک های ملت و نسیم در آستانه سال جدید برای اسکان مهمانان نوروزی گفت: در راستای تامین امنیت مسافران نوروزی در این 2 پارک نیروهای انتظامی و آتش نشانی مستقر می شوند.
وی اظهار داشت: پاکسازی محوطه پارک ها، رفع مشکلات و نواقص روشنایی داخل پارک ها، گلکاری داخل محوطه، تعمیر آبخوری ها، تنظیف محوطه نمازخانه و استراحتگاه های داخل پارک ها، بازپیرایی فضای سبز و تعمیر و بازسازی سرویس های بهداشتی از جمله اقدامات انجام شده در این پارک ها است.
صلواتی اضافه کرد: این 2 پارک بصورت ویژه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده و بجز این پارک ها نصب چادر در دیگر پارک های سطح شهر برای مسافران و گردشگران ممنوع است.
وی اعلام کرد: پارک نسیم یکی از پارکهای حوزه شهرداری منطقه یک واقع در خیابان طالقانی و پارک ملت هم در حوزه شهرداری منطقه سه در بلوار پاسداران واقع شده است.
مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج ابراز امیداوری کرد، با تمهیدات و اقدامات لازم بتوانیم شرایط مناسبی در پارکهای ملت ونسیم برای مسافران نوروزی فراهم کینم.
شهرسنندج مرکز استان کردستان با بیش از 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.
سرانه فضای سبز در این شهر 6 مترمربع برای هر شهروند و نصف میانگین سرانه فضای سبز در کشور است.
7348 / 3034

انتهای پیام /*