«سرباز» از نیروی زمینی ارتش به دماوند رسید

1397/12/20 - 01:58:00 ب.ظ
«سرباز» از نیروی زمینی ارتش به دماوند رسید

به گزارش عصر دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، حمید نعمت الله و هادی مقدم دوست که پیش از این سریال «وضعیت سفید» به نویسندگی آنها و به کارگردانی حمید نعمت ­الله از شبکه سه سیما پخش شده بود، دوباره سریال جدیدی را به تهیه­کنندگی محمدرضا شفیعی می­سازند و این بار مقدم دوست در مقام کارگردان در پروژه حضور خواهد داشت.
«سرباز»‌ عاشقانه­ای حماسی است که از مدتی قبل در محله ستارخان و در سکوت خبری کلید خورده و در 40 قسمت 45 دقیقه­ای برای شبکه سه سیما تولید می­شود.
این سریال حکایت سرباز وظیفه­ای به نام یحیی و همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی­اش است. در خلاصه داستان «سرباز» آمده است:‌ در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع/ شب نشین کوی سرباز ان و رندانم چو شمع.
آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، علی هاشمی،‌ افسانه کمالی،‌ فرحناز منافی ظاهر، جواد خواجوی، مهتاب ثروتی از بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان قطعی شده است و بازیگران دیگر نیز به تدریج به پروژه خواهند پیوست.
گروه سازنده سریال سرباز پس از طی مراحل تصویربرداری در یکی از پادگان‌های ارتش جمهوری اسلامی، در روزهای پایان سال 97 برای ادامه کار به لوکیشنی واقع در دماوند رفتند. تصویربرداری این مجموعه همچنان در لوکیشن‌های مختلف ادامه خواهد داشت.
مجموعه تلویزیونی «سرباز» محصول مشترک گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما ، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیز قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروی مسلح است.
فراهنگ ** 9210 ** 1355 **

انتهای پیام /*