ورزشگاه کرمانشاه مورد بازبینی نماینده فدراسیون قرار گرفت

1398/02/30 - 10:38:00 ق.ظ
ورزشگاه کرمانشاه مورد بازبینی نماینده فدراسیون قرار گرفت

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، «سهیل مهدی» نماینده فدراسیون بود که همراه محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی دیگر از مسئولان از ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه بازدید کرد.
این بازدید از بخش های مختلف استادیوم شامل زمین چمن، رختکن، ورودی تیم ها و تماشاچی ها، سالن کنفرانس، جایگاه خبرنگاران و جایگاه ویژه صورت گرفت.
کرمانشاه در کنار مشهد 2 گزینه نهایی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای برگزاری دیدار نهایی مسابقه جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور است.

**ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه آماده برگزاری فینال جام حذفی است
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه استادیوم 15 خرداد شهر کرمانشاه از هر نظر آماده میزبانی و برگزاری فینال جام حذفی باششگاه های کشور است، گفت: اندک مشکلاتی نیز که در این ورزشگاه وجود داشت طی روزهای گذشته مرتفع شد.
صابر رحیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مدت ها قبل بحث میزبانی کرمانشاه برای فینال جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور مطرح و با حمایت استاندار در رایزنی های مختلفی که با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ داشتیم آمادگی خود را برای برگزاری این دیدار اعلام کردیم.
وی افزود: در یکی 2 مرحله بازدیدی هم که از استادیوم 15 خرداد کرمانشاه با حضور مسئولان سازمان لیگ صورت گرفت نواقصی مشاهده و قرار شد پس از رفع آن ها، زیرساخت و شرایط ورزشگاه دوباره مورد ارزیابی قرار گیرد که این کار با حضور نماینده فدراسیون انجام شد و خوشبختانه وی از شرایط موجود کاملا راضی بود.
رحیمی گفت: استادیوم 15 خرداد هم اکنون از چمن، سیستم صوتی و نور مناسب برخوردار است و جایگاه های ویژه، تماشاگران و خبرنگاران، سالن کنفرانس، رختکن تیم ها، رختکن داوران و ... نیز در حد استاندارد قرار دارد.
مسابقه فینال جام حذفی باشگاه های کشور قرار است روز یکشنبه 12 خرداد بین تیم داماش گیلانیان و برنده مسابقه تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان برگزار شود.
7458/8066

انتهای پیام /*