تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت با شش گل سیاهکل را شکست داد

1397/12/15 - 02:28:00 ب.ظ
تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت با شش گل سیاهکل را شکست داد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار از هفته نوزدهم این رقابت ها تیم فوتبال نوجوانان عصر چهارشنبه شهرداری رشت با نتیجه شش بر یک برابر تیم آینده سازان سیاهکل به برتری رسید.
در این دیدار که به میزبانی شهرداری در رشت انجام شد، این تیم از فرصت میزبانی سود برده و در یک بازی برتر و با به ثمر رساندن شش گل و فقط دریافت یک گل ، علاوه بر کسب هر سه امتیاز این مسابقه، پرگل ترین بازی هفته نوزدهم را رقم زد.
همچنین در سایر دیدارهای برگرار شده این رقابت ها، تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت به دلیل حاضر نشدن تیم دخانیات با نتیجه سه بر صفر برنده اعلام شد و بازی تیم های فوتبال نوجوانان اتحاد آبکنار بندرانزلی و خزر لنگرود با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در سایر دیدارهای انجام شده از هفته نوزدهم این رقابت ها نیز، تیم فوتبال نوجوانان فراز لاهیجان با نتیجه پنج بر صفر پرسپولیس رشت را مغلوب کرد و تیم فوتبال نوجوانان وحدت ماسال با نتیجه یک بر صفر برابر الماس اسالم تالش به برتری دست بافت.
در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان هفته نوزدهم ، تیم فوتبال نوجوانان فراز لاهیجان همچنان در صدر جدول قرار دارد و شانس اصلی کسب مقام قهرمانی بشمار می رود، تیم های فوتبال نوجوانان شهرداری و سپیدرود رشت نیز به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان، 12 تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
7285 /6030

انتهای پیام /*