آلومینیوم اراک در ایستگاه پایانی سرخپوشان پاکدشت را شکست داد

1398/02/10 - 03:44:00 ب.ظ
آلومینیوم اراک در ایستگاه پایانی سرخپوشان پاکدشت را شکست داد

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال آلومینیوم اراک در این دیدار در مجموعه ورزشی 15 هزار نفری امام خمینی(ره) اراک و با ترکیب «مسعود پور محمد»، «رامتین سلیمانزاده»، «مجید عیدی»، «ابوالفضل قربانی»، «مهدی ترکمان»، سید «مهدی حسینی»، «ایمان باصفا»، «وحید فارغ»، «عباس یحیی بیگی»، «پوریا آریا کیا» و «حجت اسلامی» مقابل سرخپوشان پاکدشت حاضر شد.
آلومینیوم اراک مقابل حریف خود بازی تهاجمی و رو به جلویی را به نمایش گذاشت و از ابتدای رویارویی، موقعیت های ارزشمندی را در دقایق نخست دیدار از دست داد.
در دقیقه 35 این بازی تیم سرخپوشان پاکدشت روی اشتباه مدافعان تیم آلومینیوم اراک به پنالتی دست یافتند و «شاهین مجیدی» مهاجم این تیم توانست در دقیقه 35 بازی تیم خود را با نتیجه یک بر صفر به پیش ببرد.
دقایقی بعد از به ثمر رسیدن گل تیم سرخپوشان، تیم فوتبال آلومینیوم نیز در یک فرصت مشابه به یک پنالتی دست یافت اما به دلیل ایجاد درگیری و تنش به وجود آمده، داور بازی «حجت اسلامی» بازیکن آلومینیوم را از زمین اخراج کرد.
در نهایت «ایمان با صفا» موفق شد ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند و نیمه نخست بازی با تساوی به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی اما تیم آلومینیوم اراک بازی تهاجمی و رو به جلو را در دستور کار خود قرار داد و با جایگزین شدن «میثم آقایی» به جای «وحید فارغ » قدرت تهاجمی این تیم بیشتر شد تا در نهایت «ایمان باصفا» در دقیقه 50 بازی دومین گل خود و تیم آلومینیوم را به ثمر رساند.
تیم آلومینیوم اراک بعد از به ثمر رساندن گل دوم با روحیه مضاعف توپ و میدان را در اختیار گرفت تا «میثم آقایی» بازیکن با تجربه این تیم در دقیقه 80 بازی، سومین گل آلومیینوم را به ثمر رساند.
این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود تیم آلومینیوم اراک به پایان رسید.
تیم فوتبال آلومینیوم اراک با 48 امتیاز در رده چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گرفت.
3017/3075

انتهای پیام /*