کارگران سرباز خط مقدم جبهه اقتصادی و تولید کشور هستند

1398/02/09 - 08:49:00 ق.ظ
کارگران سرباز خط مقدم جبهه اقتصادی و تولید کشور هستند

به گزارش ایرنا، سردار پاسدار احمد حق طلب روز دوشنبه در اجلاسیه شهدای کارگر کردستان اظهار داشت: کارگران در همه عرصه ها پیشگام بوده اند و اوایل انقلاب، زمان جنگ و بعد از آن همیشه با بصیرت در مقابل دشمن ایستاده و توطئه های آنها را بر ملا کرده اند.
وی با اشاره به اینکه زمان آن رسیده که مسئولان به قشر کارگر توجه ویژه داشته باشند، اضافه کرد: امروز بحث رونق تولید در صدر همه موضوعات مهم نظام اسلامی قرار دارد.
سردار حق طلب افزود: مسئولان باید با حمایت و پشتیبانی از بخش های مختلف و فراهم کردن زمینه برای سرمایه گذاری حمایت همه جانبه در این راستا داشته باشند.
وی یادآور شد: مردم با خرید کالای ایرانی موجب رونق تولید، توسعه اقتصادی کشور و فراهم شدن شرایط خوب برای زندگی کارگران می شوند البته امروز تحمل سختی ها و تنگناهای اقتصادی نوید پیروزی بزرگ در آینده است.
سردار حق طلب تاکید کرد: براساس اسناد موجود در این بنیاد در زمان هشت سال جنگ تحمیلی بیش از 40 کشور بزرگ جهان که دارای بروز ترین سلاح ها بودند به رژیم متجاوز بعث سلاح می فروختند.
وی با بیان اینکه در آن زمان که دست ایران خالی بود بهترین و مجهزترین سلاح های دنیا در اختیار صدام قرار می گرفت، افزود: جمهوری اسلامی ایران به تعداد رزمندگان خود حتی سلاح انفرادی در اختیار نداشت.
سردار حق طلب با بیان اینکه نباید از مقابله و ایستادگی با دشمن ترسید، یادآور شد: تاریخ به جامعه اسلامی ثابت کرده که هر زمان در مقابل دشمن ایستادگی کرده و تن به فشارهای آنها نداده، پیروزی شده است.
در این مراسم همچنین از اِلمان شهید علی اصغر بهاری از شهدای شاخص حوزه کارگری کردستان، پوستر کنگره 5400 شهید استان کردستان و کتاب، فیلم و مستندات شهدای کارگر این استان رونمایی شد.
7349/9102

انتهای پیام /*