مجیدی: بازگشت به العین حس فوق العاده ای بود

1398/03/01 - 07:16:00 ق.ظ
مجیدی: بازگشت به العین حس فوق العاده ای بود

تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز چهارشنبه نوشت: مجیدی که در دوران اوج فوتبال خود به عنوان مهاجمی چابک و زهردار شناخته می شد، یکی از اعضای العینی بود که در نخستین دوره برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2002 – 2003 جام را تصاحب کرد.
العین در نیمه نهایی آندوره مقابل دالیان چین، بازی رفت را در خانه با نتیجه چهار بر 2 پیروز شد اما تیم چینی با تکرار همان نتیجه در دالیان به سود خود، همه چیز را به تساوی کشاند.
و این همان لحظه ای بود که مجیدی توپ را در نزدیکی محوطه جریمه دریافت کرد و با دریبل کردن مدافع توپ را به قعر دروازه نمایند ه چین فرستاد و جواز صعود تیمش به فینال را امضا کرد؛ دیداری هیجان انگیز که در مجموع 2 بازی با نتیجه 7 بر 6 به سود العین به پایان رسید.
در این بین، مجیدی اظهار داشت: اینجا خاطرات فوق العاده ای داشتم بنابراین بازگشت به شهر و باشگاه حس فوق العاده ای است.
وی ادامه داد: از هواداران العین بابت استقبال شان و برای تمام حمایتی که در دوران حضورم در العین از من داشتند، تشکر کنم.
در زمین بازی که دوشنبه هفته جاری در العین برگزار شد، تیم میهمان از ابتدا تا پایان بر بازی مسلط بود و این در حالی بود که العینی ها گل اول بازی را در دقایق ابتدایی به ثمر رسانه بودند.
«محمد دانشگر» بازی را برای استقلال به تساوی کشاند و «مرتضی تبریزی» دقایقی پیش از اتمام نیمه نخست گل دوم و پیروزی بخش آبی ها را به ثمر رساند.
شکست می توانست برای العین سنگین تر باشد اگر ضربه پنالتی دقیقه 47 «آیاندا پاتوسی» توس «خالد عیسی» دروازه بان میزبان مهار نمی شد.
پیروزی 2 بر یک بدین معنا بود که استقلالی ها در 2 بازی پس از برکناری «وینفرد شفر» در آوریل و روی کار آمدن مجیدی 4 امتیاز کسب کرده اند.
مجیدی در این خصوص تاکید کرد: بازی خوبی برای ما بود؛ بازیکنان سخت تلاش کردند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند؛ پیش از سفر به امارات بازی سختی را در لیگ برتر ایران داشتیم و برخی از بازیکنان خسته بودند اما امروز فوق العاده ظاهر شدند.
با وجود این پیروزی، حضور استقلال در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و آنها پس از الهلال عربستان و الدحیل قطر در رتبه سوم با لیگ قهرمانان وداع کردند.
ورزشی**3991**2024

انتهای پیام /*