تمهیدات ترافیکی شب های قدر در گرگان اعلام شد

1398/03/03 - 08:55:00 ق.ظ
تمهیدات ترافیکی شب های قدر در گرگان  اعلام شد

به گزارش روز جمعه ایرنا سرهنگ محمد طبیبی اظهار داشت: در شب های قدر از ساعت 20 در معابر منتهی به همه مساجد و اماکن مذهبی که در آن مراسم احیای شب قدر برگزار می شود محدودیت ترافیکی اعمال می شود.
وی بیان داشت: شهروندان در صورت امکان در شب های قدر از وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی استفاده و در صورت اجبار از وسایل نقلیه شخصی، از محل های مجاز و پارکینگ های شهر استفاده کرده و یا خودروی خود را در محلی دور از محل برگزاری مراسم و در معابری که مشکل ترافیکی ایجاد نمی شود پارک کنند.
وی تاکید کرد که عزاداران از پارک کردن خودرو در مکانهایی که موجب اختلال در آمد و شد و انسداد معابر می شود خودداری کنند زیرا در این صورت همکاران پلیس اقدام به جابجایی آن خودرو خواهند کرد .
طبیبی خاطر نشان کرد : در صورت برخورد با چنین رویدادی مردم می توانند بدون هیچ نگرانی با شماره 110 تماس بگیرند و از محل جدید پارک خودروی خود مطلع شوند
وی ادامه داد : تپه نور الشهدا، امام زاده عبد الله، مصلی نماز جمعه، مسجد جامع گرگان و مسجد الرضای آذربایجانیها از جمله مکانهایی هستند که پیش بینی می شود از ترافیک سنگین تری برخوردار باشند از این رو و به جهت رفاه بیشتر مردم محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به این اماکن با جدیت بیشتری اعمال خواهد شد.
رییس پلیس راهور استان با توصیه به رعایت حقوق عابرین پیاده از موتور سواران خواست به محدوده هایی که ورود وسایل نقلیه ممنوع است وارد نشوند.
جمعه ، یک شنبه و سه شنبه هفته جاری مصادف با لیالی قدر است.
7333/3091

انتهای پیام /*