هنوز برای نقل و انتقالات پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده است

1398/03/02 - 10:50:00 ق.ظ
هنوز برای نقل و انتقالات پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده است

«ایرج عرب» با ابراز نگرانی نسبت به بعضی شایعه ‌سازی ‌ها در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: برای ما قابل پیش بینی بود که در این مقطع با توجه به قهرمانی که در لیگ برتر داشتیم، برای به حاشیه بردن تیم و بر هم زدن تمرکز مجموعه با چنین حاشیه‌ سازی ‌هایی روبرو شویم.
وی ادامه داد: . وقتی دو بازی دیگر باقی مانده است طبعا نمی ‌توانیم به نقل و انتقالات ورود کنیم. بعضی می ‌خواهند با این قبیل کارها، پرسپولیس را از قهرمانی حذفی دور کنند تا دبل قهرمانی رقم نخورد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس یادآورشد: وقتی این شایعات رواج پیدا می ‌کند به نظر ما یک هدفش این است که ذهن بازیکن و هوادار ما را بر هم بریزد.
به گزارش روز پنجشنبه باشگاه پرسپولیس، عرب خاطر نشان کرد: از هواداران هم تقاضا داریم برای موفقیت تیم به این قبیل اخبار توجه نکنند. با بها دادن به این شایعات، به رواج آنها کمک می ‌شود و تیم را از آرامش و تمرکز دور می‌ کند. هواداران اخبار موثق درباره نقل و انتقالات را هم از سایت رسمی باشگاه دنبال کنند.
مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: در این آشفته بازار شایعات، بعضی می‌ خواهند آب را گل آلود کنند تا از آن ماهی بگیرند. اول شایعه می‌ کنند فهرست وجود دارد بعد برای بازیکنان خودشان با نام پرسپولیس بازار گرمی می ‌کنند. از طرفی هم به پرسپولیس لطمه می ‌زنند.
عرب خاطرنشان کرد: گاهی هم افرادی به دروغ خودشان را از طرف پرسپولیس معرفی می ‌کنند یا به بازیکنان دیگر تیم‌ ها می ‌گویند که پرسپولیس آن‌ ها را می‌ خواهد و آن بازیکن هم باور می‌ کند. گاهی هم ممکن است با یک بازیکن ما مشکل داشته باشند و مرتب در پست او از بازیکنانی نام می‌ برند که پرسپولیس می ‌خواهد آنها را جذب کند در حالی که ما منتظریم این دو بازی هم تمام شود و بعد تازه با برانکو بنشینیم و به یک جمع‌بندی برسیم.
ورزشی**9128**1883

انتهای پیام /*