پیشنهاد وسوسه انگیز پی اس جی به «رونالدو»

1398/02/31 - 07:59:00 ق.ظ
پیشنهاد وسوسه انگیز پی اس جی به «رونالدو»

رونالدو به خوبی با زندگی در یوونتوس وفق پیدا کرده و در نخستین حضور خود در جمع تورینی ها اسکودتو را تصاحب کرد اما با توجه به جدایی «ماسیمیلیانو آلگری» در پایان فصل، آینده مرد پرتغالی هم در این تیم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
براساس گزارش دون بالون، CR7، پیشنهادی بزرگ از سوی باشگاه پاری سن ژرمن دریافت کرده است.
این در حالی است که با توجه به معلق بودن شرایط ادامه حضور بازیکنانی همچون «نیمار» و «کیلین امباپه» که هر 2 در اولویت خریدهای تابستانی رئال قرار دارند، پی اس جی نیز با مشکلاتی مواجه است.
این بدان معنا است که در صورت جدایی هر کدام از این 2 ستاره، خلائی در تیم پاریسی به وجود خواهد آمد که تنها با حضور بازیکن با کیفیتی همچون رونالدو قابل پر کردن است.
هنوز مشخص نیست که آیا ستاره پرتغالی تمایلی به کوچ از تورین دارد یا نه، اما با توجه به این موضوع که قهرمانی در لیگ قهرمانان برای وی هدف نهایی محسوب شده و پاریسی ها هم به اندازه ای متمول هستند که هر بازیکنی را که اراده کنند به پاریس بکشانند، این پیشنهاد می تواند برای رونالدو اغوا کننده باشد.
علاوه بر این، شایعاتی مبنی بر انتقال آلگری به پاریس و جانشین شدن وی با «توماس توخل» سرمربی کنونی پی اس جی شنیده می شود که این جابجایی نیز می تواند فرآیند متقاعد کردن رونالدو را برای پاریسی ها تسهیل کند.
ورزشی**3991**1067**

انتهای پیام /*