فرمانده نیروی هوایی ارتش: دشمن توان شکست ایران را ندارد

1398/02/09 - 08:58:00 ق.ظ
فرمانده نیروی هوایی ارتش: دشمن توان شکست ایران را ندارد

به گزارش ایرنا‌ امیر عزیز نصیرزاده روز دوشنبه در آیین معارفه فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول در سالن اجتماعات این پایگاه افزود: قدرت نظامی یکی از مولفه های اصلی قدرت در کنار قدرت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بوده و پشتوانه ای بزرگ برای سایر مولفه ها است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: هیچ کشوری در دنیای کنونی از تهدیدهای نظامی ایمن نیست لذا بر ضرورت قدرت نظامی می افزاید.
وی عرصه هوایی را یکی از مهمترین مولفه های عرصه قدرت ارتش دانست و افزود: نیروی هوایی با حضور در فضای لایتناهی، اثربخشی بسیار بالایی دارد.
امیر نصیرزاده با تاکید بر اینکه نیروی انسانی هسته اصلی قدرت هوایی است، گفت: نیروی هوایی با کیفیت، مدنظر مقام معظم رهبری است که لازمه تحقق آن تجهیز نیروی انسانی به علم و دانش روز است.
وی افزود: خلبانان خوبی در سال های گذشته در پایگاه چهارم شکاری دزفول تربیت و به گردان های نیروی هوایی تزریق شده اند که فرمانده جدید نیز باید تمام توان خود را برای تربیت خلبانان با دانش بالا به کار گیرد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: نیروی انسانی علاوه بر دانش باید از زیربنای اصیل دینی، انقلابی و ایمان و همچنین روحیه جهادی برخوردار باشد.
وی حفاظت و حراست از زیرساخت های نیروی هوایی را از وظایف ارتش عنوان کرد و افزود: این زیرساخت ها امانت هستند و باید از آنها حفاظت شود.
امیر نصیرزاده ضمن تقدیر از تلاش های امیر آشنا فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول به فرمانده جدید توصیه کرد از زیرساخت ها و تجهیزات نیروی هوایی حفاظت و در خدمت به مردم تلاش کند.
وی درخصوص پروازهای فرودگاه مسافری دزفول نیز گفت: برخی کمبودها و کاستی های پروازی بدلیل شرایط شرکت های هواپیمایی است لذا از نمایندگان و مسئولان تقاضا می شود در راستای افزایش تعداد پروازهای فرودگاه دزفول تلاش کنند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی افزود: هرچه تعداد پروازهای فرودگاه دزفول افزایش یابد ما توان ارائه خدمات را داریم و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
به گزارش ایرنا در این آیین از زحمات 6 ساله امیر حمیدرضا آشنا فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول تقدیر و سرهنگ بهمن بهمرد به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی شد.
7278/3022/6068

انتهای پیام /*