حدادی: هدفم موفقیت در رقابت های دوومیدانی قهرمانی جهان است

1397/12/18 - 06:41:00 ق.ظ
حدادی: هدفم موفقیت در رقابت های دوومیدانی قهرمانی جهان است

به گزارش ایرنا، احسان حدادی دارنده مدال نقره پرتاب وزنه در بازی های المپیک لندن این روزها در آمریکا تمرین می کند و در مسیر المپیک توکیو قرار دارد.
ملی پوش پرتاب دیسک ایران روز شنبه درباره وضعیتش به خبرنگار ایرنا گفت: تمرین های سخت و فشرده ای دارم و با تمام توان کار می کنم. طبق برنامه پیش از حضور در رقابت های قهرمانی در 2 مسابقه معتبر در آمریکا شرکت خواهم کرد.
دارنده مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا ادامه داد: رقابت های قهرمانی آسیا در اردیبهشت برگزار می شود و در آن حضور خواهم داشت و 10 روز بعد باید برای اولین مرحله لیگ الماس آماده شوم که در دوحه برگزار می شود.
او بیان کرد: مسابقات و تمرین هایم را طبق برنامه ریزی انجام می دهم تا انشالله با تمام قوا برای رقابت های قهرمانی جهان آماده شوم. اولویتم این مسابقات است و تمام تلاشم این است که نتیجه خوبی در آن کسب کنم.
حدادی همچنین تاکید کرد: همانطور که گفتم همه برنامه ریزی من برای موفقیت در رقابت های قهرمانی جهان است و فعلا به المپیک فکر نمی کنم. برنامه ریزی من برای نتیجه ای خوب در قهرمانی جهان است. تلاشم را می کنم که انشالله در این رقابت ها نتیجه خوبی بگیرم. پس از آن تمرین ها و برنامه ریزی من برای المپیک آغاز می شود.
ورزشی**ع-ح**9118**

انتهای پیام /*