همایش دوچرخه سواری همگانی در مهاباد برگزار شد

1398/03/02 - 11:32:00 ق.ظ
همایش دوچرخه سواری همگانی در مهاباد برگزار شد

رییس هیات دوچرخه سواری و دبیر کمیته ورزش های همگانی مهاباد روز پنجشنبه در حاشیه این آیین و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این همایش، دوچرخه سواران مسیر 6 کیلومتری ورزشگاه آزادی - پل حکمت - خیابان ساحلی و چهار راه مولوی را رکاب زدند.
«دیاکو توتونچی» با اشاره به اینکه این همایش با شعار «آسمان آبی و زمین پاک» برگزار شد، افزود: مهمترین هدف این همایش ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و ایجاد رغبت بیشتر در شهروندان برای پرداختن به ورزش همگانی با هدف داشتن جامعه ای سالم در آینده است.
وی اضافه کرد: همایش دوچرخه سواری همگانی علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان در حفظ سلامت روحی و جسمی افراد نقش مهمی دارد.
توتونچی از شهروندان خواست با حضور در همایش های دوچرخه سواری، زمینه آشنایی فرزندان خود را با این رشته ورزشی سالم و مفرح فراهم کنند.
رییس هیات دوچرخه سواری و دبیر کمیته ورزش های همگانی مهاباد اضافه کرد: امسال همچنین همایش دوچرخه سواری هر هفته به مناسبت طرح ملی پویش سه شنبه های بدون خودرو در این شهرستان نیز برگزار می شود.
به گزارش ایرنا در این مراسم تمامی قشرهای مختلف جامعه اعم از دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، کارمندان، کارگران، اساتید دانشگاه، مهندسان و جامعه ی پزشکی حضور داشتند.
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آدربایجان غربی قرار دارد.
9903/6185/3072

انتهای پیام /*