عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: ویلموتس سرمربی قطعی تیم ملی است

1398/03/01 - 07:45:00 ق.ظ
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: ویلموتس سرمربی قطعی تیم ملی است

عبدالکاظم طالقانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه گفته می شود روند مذاکرات با «مارک ویلموتس» با موانعی مواجه شده است، گفت: قرارداد ویلموتس بعد از توافق به امضا خواهد رسید. او در بلژیک در زمینه استعدادیابی و انتخاب جوانان کارهای خوبی انجام دادند و طبق همین شناخت ها مورد تایید کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفت.
وی افزود: ویلموتس برای حضور در تیم ملی انتخاب شده است و به زودی این اتفاق نهایی خواهد شد. تاج به بلژیک رفته تا قرارداد ویلموتس را به سرانجام برساند و کارها طبق برنامه در حال انجام است و جای نگرانی در مورد این مساله وجود ندارد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: دیگر باید ویلموتس را سرمربی قطعی دانست چرا که برنامه هایمان را با او تدوین کرده ایم و انتخابی جز این نداریم. چیزی که ما می دانیم تا الان ویلموتس سرمربی تیم ملی می شود.
وی در مورد معیارهای انتخاب ویلموتس گفت: ریز قرارداد را در حال حاضر در اختیار نداریم. اما تاج معیارها را در مورد انتخاب ویلموتس توضیح داده است.
طالقانی در پایان در مورد برخی صحبت ها مبنی بر عدم توافق بر سر مبلغ قرارداد، بیماری ویموتس و اینکه او سه سال باید دائما در ایران بماند گفت: من از این مسائل هیچ اطلاعی ندارم اما همانطور که گفتم او سرمربی تیم ملی خواهد شد. بهتر است این مسائل را تاج و یا ابراهیم شکوری توضیح دهد.
ورزشی**9463**2024

انتهای پیام /*