نامجو مطلق: شفر توجهی به اظهارات کمیته فنی نداشت

1398/02/31 - 08:24:00 ق.ظ
نامجو مطلق: شفر توجهی به اظهارات کمیته فنی نداشت

«مجید نامجو مطلق» روز دوشنبه در گفت و گو با خبر نگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اگر باشگاه استقلال به دنبال این است که کمیته فنی کارایی لازم را داشته باشد باید به این کمیته اختیارات کافی را بدهد تا آن ها با بتوانند با فراغ بال وظایفی را که بر دوششان است انجام دهند.
وی افزود: فرهاد مجیدی پیش ازاین که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود و در چند بازی باقیمانده لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هدایت آبی پوشان تهرانی را بر عهده بگیرد از مسولان این تیم درخواست کرد سرمربی فصل آینده استقلال خارجی باشد و او به عنوان دستیار اول به فعالیت خود ادامه دهد. مجیدی می خواهد بر تجربیاتش بیفزاید .
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: این که شایعاتی شنیده می شود مبنی بر این که وینفرد شفر دوباره سرمربی استقلال شود درست نیست و نظر من بر این است که بازگشت شفر به استقلال برگشت به عقب است.
پیشکسوت استقلال تصریح کرد: قرارداد شفر با استقلال حرفه ای نبود. متاسفانه قرارداد مربیگری او روی اشتباهات مدیریت قبلی رقم خورد. آنها نتوانستند بندهای لازم را که از اصول حرفه ای گری در فوتبال امروز دنیاست در قرارداد این مربی بگنجانند.
وی در پایان گفت: تصور ما بر این بود وقتی باشگاه استقلال کمیته فنی را تشکیل داده است بر اساس اختیارات این اتفاق رخ داده اما در نشست هایی که برگزار شد به این نتیجه رسیدم که کمیته فنی شرایط چندان خوبی ندارد و شفر توجهی به اظهارات کمیته فنی نداشت.
ورزشی**م.ت**9118**

انتهای پیام /*