مخالفت مسئولان فوتبال گیلان با محل برگزاری فینال جام حذفی

1398/02/30 - 12:05:00 ب.ظ
مخالفت مسئولان فوتبال گیلان با محل برگزاری فینال جام حذفی

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال داماش گیلان که به دیدار نهایی و فینال مسابقات جام حذفی کشور راه یافته ، باید در این مرحله هشتم خرداد ماه سال جاری رو در روی برنده بازی تیم های سپاهان و پرپسپولیس قرار گیرد.
با توجه به اعلام غیر قطعی سازمان لیگ فوتبال ایران مبنی بر برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد ، رئیس هیات فوتبال گیلان گفت: با توجه به کسب رتبه چهارم رقابت های لیگ برتر توسط تیم پدیده، این تیم شانس بالایی جهت حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را دارد.
قربانعلی الماسخاله افزود: با توجه به اینکه این دیدار در ورزشگاه خانگی پدیده شهر خودرو برگزار می شود، تماشاگران مشهدی به طور قطع یکی از تیم های پرسپولیس یا سپاهان را حمایت می کنند و این به ضرر تیم فوتبال داماش خواهد بود.
وی ادامه داد: در همین راستا پیشنهاد می کنیم محل برگزاری بازی به صورت قرعه کشی بین دو تیم فینالیست و یا نزدیکترین استان واجد شرایط میزبانی فینال جام حذفی را برعهده بگیرد تا حقی از تیم ها ضایع نشود.
الماسخاله به برگزاری فینال جام حذفی در شهر همدان نیز اشاره و بیان کرد: البته این دیدار می تواند در شهر همدان نیز برگزار شود که در این راستا ، عباس صوفی رییس هیات فوتبال استان همدان نظر مثبت و مساعدی برای برگزاری این دیدار دارد تا فینال جام حذفی در یک زمین بی طرف برگزار شود.
علاوه بر اعتراض رئیس هیات فوتبال گیلان نسبت به اعلام برگزاری فینال جام حذفی کشور در مشهد مقدس ، مسئولان باشگاه داماش نیز به این امر اعتراض کرده و اعتراص خود را به صورت مکتوب به فدراسون فوتبال ارسال کرده اند.
7285/2007

انتهای پیام /*