مدافع تیم پرسپولیس: هنوز کارمان تمام نشده است

1398/03/01 - 08:08:00 ق.ظ
مدافع تیم پرسپولیس: هنوز کارمان تمام نشده است

«محسن ربیع خواه» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به برتری 2 بر صفر سرخپوشان برابر السد قطر افزود: در این مسابقه ما کاملا تیم برتر زمین بودیم و دیدار تماشایی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم برد قاطعی به دست آوریم. در مجموع فکر می کنم هواداران هم از این مسابقه لذت بردند.
وی اظهار داشت: امسال اشتباهات داوری در روند کاری تیم در آسیا تاثیر زیادی داشت و اگر این اتفاقات علیه ما نبود به طور حتم صعود به دور بعد را قطعی کرده بودیم. تیم ما نشان داد رفته رفته بهتر می شود و با روندی که داشتیم در آسیا هم مدعی بودیم اما این اتفاق رخ نداد. با این حال در دیدار آخر برابر السد که یکی از بهترین تیم های آسیا است، شایستگی خود را نشان دادیم.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازی در پست غیر تخصصی دفاع وسط اضافه کرد: در چند بازی اخیر در پست دفاع وسط بازی کردم و خدا را شکر در بازی با سپاهان و السد گلی از حریفان دریافت نکردیم. مهم موفقیت تیم است و من هم تلاش می کنم تا در هر پستی که بازی می کنم خواسته های مربی را در زمین اجرا کنم و در خدمت تیم باشم. همه در هر پستی که بازی می کنیم هدفمان یکی است، آن هم موفقیت پرسپولیس.
ربیع خواه در مورد دیدار با سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اضافه کرد: سپاهان امسال رقیب اصلی ما در راه قهرمانی در لیگ بود و در جام حذفی هم همینطور. می دانیم که دیدار سختی پیش روی ما است اما هدفمان مشخص شده است و آن هم قهرمانی در جام حذفی است.
وی در پایان گفت: بازی به بازی پیش می رویم و از ابتدا هدف قهرمانی در همه مسابقات پیش رو است. با قهرمانی در لیگ کارمان تمام نشده و برای کسب جام حذفی هم تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.
دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاههای کشور 8 خرداد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
ورزشی**9463**1067**

انتهای پیام /*