پلیس راه مازندران: جاده هراز بارانی و لغزنده است

1398/02/10 - 06:35:00 ق.ظ
پلیس راه مازندران: جاده هراز بارانی و لغزنده است

سرهنگ علیرضا قدمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی محورهای مواصلاتی مازندران از جمله هراز، چالوس، سوادکوه و کیاسر باز است و تردد وسائط نقلیه در آنها به صورت روان و عادی جریان دارد.
وی گفت: هم اکنون وضعیت جوی محورها دیگر استان از جمله چالوس، سوادکوه و کیاسر ابری ولی سطح جاده ها خشک است اما بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، مردم و مسافران عصر امروز در عبور از جاده های کوهستانی شاهد بارش های پراکنده خواهند بود.
به گفته قدمی، در محور هراز از محدوده آب اسک تا گردنه امامزاده هاشم بارش پراکنده باران وجود دارد که باعث لغزندگی جاده شده و تردد در این محدوده را کند کرده است.
فرمانده پلیس راه مازندران همچنین از رانندگان خواست تا به نکات ایمنی که از سوی ماموران پلیس راه در محورها توصیه می شود، توجه داشته باشند.
سرهنگ قدمی گفت : رانندگانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی استان را دارند باید هشدارها و قوانین اعلام شده پلیس رعایت نمایند.
وی افزود: برای کاهش تصادفات جاده ای تنها کنترل و اعمال قانون پلیس جوابگو نیست و برای تحقق این امر ، فرهنگ سازی و همکاری مردم در رعایت قوانین رانندگی در هنگام تردد در جاده ها الزامی است.
سرهنگ قدمی با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی، گفت : مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 141راهداری به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.
7335/1654

انتهای پیام /*