تراکتور جان کشاورز جوان را در صحنه گرفت

1398/02/03 - 11:23:00 ق.ظ
تراکتور جان کشاورز جوان را در صحنه گرفت

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ «بهروز فخری» اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش مردمی به پلیس 110 مبنی بر یک فقره حادثه منجر به فوت در یکی از مزارع کشاورزی، ماموران کلانتری در محل حادثه حاضر و به تحقیق پرداختند.
وی ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد که جوان 33 ساله ای سوار بر یک دستگاه تراکتور در حال سم پاشی باغ پدری خود بوده اما به دلیل بی احتیاطی گوشه ای از لباسش در داخل شفت متصل بین دستگاه سمپاش و تراکتور گیر افتاده و به دلیل چرخش های مداوم دستگاه سم پاش این فرد به شدت زخمی می شود.
سرهنگ فخری تصریح کرد: پس از مطلع شدن اهالی روستا از وقوع این حادثه، کشاورز جوان به مراکز درمانی منتقل می شود اما وی در میانه راه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.
رئیس پلیس صحنه با ابراز تاسف از وقوع این حادثه از شهروندان خواست هنگام استفاده از وسایل کشاورزی نهایت احتیاط و دقت را به کار ببرند چرا که چنین سهل انگاری هایی عواقب جبران ناپذیری به دنبال دارد.

**پنچ تن شیرخشک فاقد مجوز توزیع در کنگاور کشف شد
فرمانده انتظامی کنگاور از کشف پنج تن شیرخشک فاقد مجوز توزیع در این شهرستان به ارزش یک میلیارد ریال و با تلاش ماموران خبر داد.
به گزارش ایرنا، سرهنگ «عزیز الهیاری» اظهار داشت: مأموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یکدستگاه کامیون ایسوزو مشکوک و برای بررسی موضوع خودرو را متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی کنگاور در بازرسی انجام شده پنج تن شیرخشک خارج از شبکه که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد ریال می رسید، کشف شد.
سرهنگ الهیاری در پایان از دستگیری راننده کامیون و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
7458/8066

انتهای پیام /*