بیانی: مجیدی نیاز به تجربه دارد

1398/03/01 - 06:32:00 ق.ظ
بیانی: مجیدی نیاز به تجربه دارد

«شاهین بیانی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: حالا که فصل فوتبالی برای استقلال به پایان رسیده است راحت تر می توان درباره این تیم حرف زد. استقلال فصلی کاملا ناموفق را پشت سر گذاشت که انتقادات زیادی را به همراه داشته است.
وی افزود: این که پرسپولیس برای سومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر می شود اتفاق خوبی برای هوداران استقلال نیست و آنها حق دارند از چنین موضوعی ناراحت باشند. هواداران دوست دارند همیشه تیم محبوبشان را موفق ببینند.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: دیرشروع کردن تمرینات استقلال و جذب چند بازیکن بی کیفیت خارجی در نیم فصل اول عوامل مهمی بود که به این تیم ضربه زد و باعث شد آنها نتوانند نتایج خوبی را کسب کنند. در نیم فصل دوم شرایط برای استقلال بهتر شد اما دیگر کار از کار گذشته بود.
بیانی تصریح کرد: فرهاد مجیدی برای استقلال در نقش بازیکن زحمات زیادی کشیده است و در شرایط حساسی که وینفرد شفر برکنار شد از خود شجاعت به خرج داد که سرمربیگری آبی پوشان را برعهده گرفت اما او نیاز به تجربه دارد تا به یک مربی بزرگ تبدیل شود.
وی تاکید کرد: استقلال در بازی با العین امارات نمایش خوبی داشت و بعد از این پیروزی افسوس خوردیم اگر در بازی های گذشته نیز آنها چنین فوتبالی را به اجرا می گذاشتند راهی مرحله بعدی می شدند.
پیشکسوت استقلال در پایان گفت: مسئولان استقلال تصمیم گرفته اند هدایت این تیم را به گزینه خارجی بسپارند که احساس می کنم در این مقطع تصمیم خوبی است.
ورزشی**م.ت**9118**

انتهای پیام /*