برای کسب آقای گلی به خودباوری لازم رسیده بودم

1398/02/31 - 09:25:00 ق.ظ
برای کسب آقای گلی به خودباوری لازم رسیده بودم

به گزارش ایرنا به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی عالی نژاد مهاجم تیم جوانان فولاد خوزستان در پایان فصل 98 - 97 عنوان آقای گلی لیگ برتر فوتبال جوانان را به خود اختصاص داد.
مهاجمان باشگاه فولاد خوزستان در پایان فصل 98 - 97 در چهار رده سنی آقای گل شدند. امیر سلحشور (نونهالان)، امیر حسین عبیاوی (نوجوانان)، علی عالی نژاد (جوانان) و لوسیانو پریرا (بزرگسالان) در صدر جدول گلزنان لیگ های مختلف قرار گرفتند.
علی عالی نژاد، بازیکن خوزستانی تیم جوانان فولاد دراین خصوص گفت: در این فصل 18 گل و 9 پاس گل داشتم که دستیابی به البته این رکورد را مدیون زحمات کادر فنی تیم و در راس آنها آقای جادری و البته کمک تمامی بازیکنان تیم و همراهی آنها هستم. هم تیمی هایم با دلگرمی و حرف هایشان کاری کردند که در طول فصل دچار افت نشوم و نهایتا به این موفقیت برسم.
وی با بیان این که شروع اولیه فوتبالم از شاهین بوشهر بود و پس از آن به عضویت تیم نونهالان باشگاه فولاد خوزستان درآمدم گفت: فولاد از خیلی جنبه ها متفاوت از دیگر باشگاه های کشورمان است. من به عنوان یک خوزستانی از کودکی علاقه داشتم که با پیراهن فولاد به میدان بروم و خوشبختانه با پیوستنم به تیم نونهالان، این اتفاق رخ داد و همچنان ادامه دارد. در کل تفاوت اصلی به استراتژی های باشگاه فولاد و دیگر باشگاه ها برمی گردد. این باشگاه روند خاصی را دنبال می کند.
بازیکن تیم جوانان فولاد گفت: در تیم شاهین بوشهر موفق به گلزنی نمی شدم اما فضای فولاد حرفه ای تر بود و امکانات بهتری داشت و این موضوع باعث شد که بتوانم در گلزنی بهتر باشم. در فصل 92 - 91 با تیم نونهالان فولاد قهرمان کشور شدیم و من در آن بازی ها 12 گل زدم و بهترین گلزن تیمم شدم.
وی در خصوص حضورش در تیم نوجوانان فولاد گفت: در 2 فصل اول حضورم در این رده، 2 قهرمانی را تجربه کردیم. تیم ما ساختار بسیار خوبی داشت و رکوردهای زیادی را تغییر دادیم. فکر می کنم در طول این 2 فصل هشت گل زدم.
عالی نژاد در مورد سه فصل حضورش در تیم فولاد عنوان کرد: در فصل اول، بازی های کمی به من رسید اما در فصل دوم نایب قهرمان ایران شدیم. در این دوره پنج گل زدم و پنج پاس گل دادم. همچنین در فصل اخیر که سومین سال حضورم در رده جوانان بود توانستیم با نایب قهرمانی به کار خود پایان دهیم.
وی گفت: در این فصل به خودباوری لازم رسیده بودم به همین دلیل عزمم را جزم کردم و در تمرینات با جدیت بیشتری مشارکت داشتم. باشگاه هم فضای بسیار خوب و حرفه ای در اختیار ما گذاشت و دغدغه ای از این بابت نداشتیم ،در این فصل باید خودم را نشان می دادم و برای آینده آماده می شدم.
آقای گل رقابت های لیگ برتر فوتبال جوانان در خصوص سخت ترین بازی تیمش در این فصل گفت: به نظرم بازی با سپاهان در نیم فصل اول؛ چرا که رقابت ما طی چند سال اخیر خیلی داغ شده بود. مقابل این تیم در یک فضای خیلی سخت، خوب بازی کردیم و با سه امتیاز به اهواز برگشتیم.
وی مهمترین گل این فصلش را در بازی مقابل سیرجان عنوان کرد و گفت: در این بازی مثل همیشه هم تیمی هایم خیلی کمک کردند و من اولین گلم را زدم. بعد از این گل روند موفقیتم را ادامه دادم.
عالی نژاد در پاسخ به این پرسش که فوتبال کدامیک از بازیکنان لیگ برتری را بیشتر دوست دارد گفت: لوسیانو پریرا، او خیلی باهوش است و می داند که در لحظه چه کار کند و گل های خیلی جالبی می زند. صابر حرانی هم به دلیل سرعتی بودن و جاگیری مناسبش خیلی خوب بازی می کند.
وی در خصوص آینده فوتبالی اش گفت: آرزو کردن در فوتبال سخت است اما دوست دارم در وهله اول افتخاری برای باشگاه فولاد و تیم بزرگسالان این باشگاه کسب کنم و پس از آقای گلی در لیگ برتر به اروپا بروم. امیدوارم شرایط برگزاری بازی ها و کیفیت زمین ها بهبود پیدا کند. همچنین جا دارد از تمامی مربیانم طی این سال ها تشکر کنم که باعث پیشرفت من شدند.
به گزارش ایرنا تیم فوتبال فولاد خوزستان در فصل اخیر لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
9879/6002

انتهای پیام /*