تازه ترین اخبار

ایلام - ایرنا-استاندار ایلام احتمال داد : به منظور بازدید از یکی از مناطق سیل‌زده استان فردا رئیس جمهوری به ایلام سفر کند.
 
 
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ترکیه گفت که آنکارا برای نگرانی ناتو نسبت به خرید سامانه دفاع موشکی اس-400 روسی اهمیت قایل بوده و همیشه در این خصوص حساس عمل کرده‌‌ است.
 
 
گرگان - ایرنا - فرماندهان قرارگاه های ارتش و سپاه در آق قلا در گفت وگوهای جداگانه با خبرنگاران ایرنا اطمینان دادند که تا عادی شدن وضعیت و پایان کار امداد، نجات و بازسازی این شهر سیل زده را ترک نخواهند کرد و در کنار مردم می مانند.
 
 
اردبیل- ایرنا – پیکر 2 تن از نیروهای امدادگر بنیاد مسکن استان اردبیل که در مناطق سیل زذه لرستان جان باختند بعد از اقامه نماز جمعه با حضور مردم اردبیل تشیع و به خاک سپرده شدند.
 
 
قم - ایرنا - مشاور عالی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش هیچ گاه دستش را از دست سپاه پاسداران جدا نخواهد کرد و نیروهای مسلح یکپارچه به ماموریت های خود عمل می کنند.
 
 
ایلام - ایرنا - معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارت گفت: برآورد اولیه مجموع خساراتی که ما برای تعاونی ها در 12 استان غیر از تعاونی های روستایی بیش از یک هزار میلیارد ریال است.
 
 
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: یک راننده بی احتیاط هنگام حرکت با دنده عقب، نوه خود را زیر گرفته و موجب مرگ او شد.
 
 
سنندج- ایرنا- امام جمعه سروآباد گفت: امنیت و آرامش کنونی جامعه ایران در منطقه پر از آشوب خاورمیانه مرهون خدمات و زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
 
 
تهران- ایرنا- امام جمعه رباط‌ کریم گفت: مخالفت برخی از کشورها با ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان داخل، چهره این مستکبران را برای مردم ما نمایان کرد.
 
 
خرم آباد-ایرنا- مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت : سند احیای اشتغال در مناطق سیلزده با همکاری و هماهنگی دستگاههای اجرایی استان تدوین می شود تا هرچه سریعتر واحدهای اقتصادی خسارت دیده ، فعال و فرصتهای شغلی از دست رفته دوباره ایجاد شود.
 
 
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سه میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان بهبهان کشف و ضبط و سه متهم در این رابطه دستگیر شد.
 
 
یزد - ایرنا - آمریکا مانع ارسال کمک های خارجی به سیل زدگان شد،امید مستضعفان به حکومت منجی عالم بشریت است‌ و مردم با حمایت های خود، آمریکا را از اقدام علیه سپاه پشیمان کردند از محور سخنان ائمه جمعه ابرکوه، بهاباد و ندوشن بود.
 
 
مشهد- ایرنا- نکوداشت روز ارتش، تقبیح اقدام ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گرامیداشت سالروز ولادت حضرت ولی عصر (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) از محور های اصلی خطبه های نماز جمعه شهرهای مختلف استان خراسان رضوی بود.
 
 
دزفول - ایرنا - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داعش و جنگ را بحران دانست و گفت: سیل بحران نیست و می توان با بسیج امکانات مشکلات ناشی از آن را رفع کرد.
 
 
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج گفت: امروز ملت ایران قدرتمندانه تر از همیشه با اتکا به قرآن ، عترت و تمام توان خود در برابر دشمنان ایستاده است.
 
 
سنندج - ایرنا - امام جمعه سنندج با بیان اینکه باید بخاطر امنیت کشورمان شکرگزار خداوند باشیم، گفت: امنیت و آسایش موجود در ایران نتیجه تلاش شبانه روزی و مجاهدانه دستگاه های اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
 
 
قزوین – ایرنا – مدیر کل دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با برنامه های حمایتی برای خود اشتغالی، ساماندهی بازار کسب و کار، جذب سرمایه گذار و رونق کارآفرینی اقدام کرده و در رفع معضل بیکاری جوانان تلاش نمایند.
 
 
بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: به عنوان یک سند در تاریخ بندرعباس ذکر می کنم که حریم دریا در این شهر توسط استانداری و حمایت شهرداران مورد تجاوز قرار گرفته است.
 
 
اهواز - ایرنا - نماز عبادی سیاسی جمعه با حضور اقشار مختلف مردم در میعادگاه های نماز جمعه در خوزستان اقامه شد.
 
 
ایلام - ایرنا-استاندار ایلام احتمال داد : به منظور بازدید از یکی از مناطق سیل‌زده استان به احتمال زیاد فردا رئیس جمهور ی به ایلام سفر خواهد کرد.