اخبار و رویداد ها

مسکو - ایرنا - رئیس شورای فدراسیون (مجلس سنا) روسیه گفت: طرح لیبرال غربی برای نظام جهانی شکست خورده و دنیا دیگر تک قطبی نیست.
 
 
یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اسحاق آقایی عکاس مطرح این استان در پنجمین جشنواره بین المللی عکس خیام خوش درخشید.
 
 
یاسوج- ایرنا- مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنرمندان حوزه هنری این استان با درخشش در دهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد موفق به کسب 6 مقام شامل 2 اولی، یک دومی و سه سومی شدند.
 
 
شیراز- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران تهران گفت: آمریکایی‌ها قطعنامه‌ها را زیر پا گذاشتند و با تحریم دارو و تجهیزات ارتباطی، مردم را هدف گرفته اند درحالی که دم از حقوق بشرمی‌زنند.
 
 
جاکارتا -ایرنا-«حسن یزدانی» قهرمان جهان و المپیک درباره کسب مدال طلا بازی های آسیایی جاکارتا گفت: تمام تلاشم را کردم تا دل مردم ایران را شاد کنم، خوشحالم که با کسب نخستین مدال طلای کاروان ایران دل مردم را شاد کردم.
 
 
جاکارتا-ایرنا- «محمد طلایی» مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: نتایج روز نخست رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 نشان داد که کادر فنی در انتخاب کشتی گیران درست عمل کرده است.
 
 
یزد - ایرنا - نماینده شهرستان های تفت و میبد و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از دولت در برهه کنونی گفت: آمریکا در موضوع خروج از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) شکست خواهد خورد.
 
 
زنجان – ایرنا – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تمام 120 نوار کاست و کتاب های آشیق مسلم عسگری با حمایت این وزارتخانه منتشر می شود.
 
 
بیرجند - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: طرح انتقال آب از دریا بسیار پرهزینه بوده و در کوتاه مدت نمی توان به آن چشم امید دوخت.
 
 
تبریز - ایرنا - با پایان مرحله های یک هشتم و یک چهارم مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز، سه نفر از ملی پوشان کشورمان موفق شدند در جمع چهار نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات قرار بگیرند.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - آیین رونمایی از هفت اثر ناملموس قوم ترکمن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالروز تولد مختومقلی فراغی برگزار شد.
 
 
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی از حملات متقابل بامداد پنج شنبه بین سوریه و رژیم صهیونیستی، از همه طرف ها خواست تا تنش ها را متوقف کنند.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - آیین رونمایی از هفت اثر ناملموس قوم ترکمن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالروز تولد مختومقلی فراغی برگزار شد.
 
 
مشهد- ایرنا- مشاور معاون دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گفت: ایران با 89 شهر جهان خواهر خواندگی ایجاد کرده و ارتباط تنگاتنگ با این شهرها در حوزه های مختلف دارد.
 
 
ارومیه- ایرنا- رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: ظرفیت هنرهای نمایشی و به ویژه تئاتر خیابانی به علت برقراری ارتباط سریع با مخاطبان در ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و تحقق شعار سال بی بدیل است.
 
 
مشهد- ایرنا- مشاور معاون دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گفت: ایران با 89 شهر جهان خواهر خواندگی ایجاد کرده و ارتباط تنگاتنگ با این شهرها در حوزه های مختلف دارد.
 
 
زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه در شرایط حساس کنونی، وحدت و انسجام ملی در جامعه باید وجه مشترک همه احزاب، گروه‌ها و سلیقه‌ها باشد، گفت: جمهوری اسلامی، امروز بیش از گذشته بر این ابزار تعیین ‌کننده برای مقابله با عهدشکنی و توطئه آمریکا نیاز دارد.
 
 
تهران_ ایرنا_ رئیس شورای عالی استان ها گفت: آمریکا در پیمان شکنی که در موضوع برجام انجام داده‌ و از آن خارج شده، تنها مانده است؛ به استثنای یکی از کشورهای منطقه و همچنین یک رژیم جعلی که از این تصمیم آمریکا حمایت کرده اند.
 
 
چند وقتی می‌شود که ساز دانشگاه با صنعت کوک نیست. این را نه فقط دانشگاهیان بلکه صنعتگران هم به‌آن اشاره می‌کنند و می‌گویند که در این سال‌ها هم دانشگاهیان و هم صنعتگران تلاش کردند تا بلکه بتوانند راهی برای رابطه بیشتر و بهتر بین این دو نهاد ایجاد کنند،اما مشکلات این حوزه‌ها آنقدر زیاد است که اجازه ارتباط بیشتر و بهتر را به آنها نمی‌دهد.
 
 
تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: یکی از مشکلات اصلی ما در حال حاضر رویارویی فرنگی کاران کشورمان در رقابت های جهانی یا آسیایی با حریفی سرسخت در دور نخست مبارزه است.
 
 

TotalRecords:42
rPP:20
TotalPageCount:3
CurrentPage:1
PageNumberLength:15