اخبار و رویداد ها

یزد - ایرنا - نماینده شهرستان های تفت و میبد و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از دولت در برهه کنونی گفت: آمریکا در موضوع خروج از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) شکست خواهد خورد.
 
 
زنجان – ایرنا – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تمام 120 نوار کاست و کتاب های آشیق مسلم عسگری با حمایت این وزارتخانه منتشر می شود.
 
 
بیرجند - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: طرح انتقال آب از دریا بسیار پرهزینه بوده و در کوتاه مدت نمی توان به آن چشم امید دوخت.
 
 
تبریز - ایرنا - با پایان مرحله های یک هشتم و یک چهارم مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز، سه نفر از ملی پوشان کشورمان موفق شدند در جمع چهار نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات قرار بگیرند.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - آیین رونمایی از هفت اثر ناملموس قوم ترکمن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالروز تولد مختومقلی فراغی برگزار شد.
 
 
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی از حملات متقابل بامداد پنج شنبه بین سوریه و رژیم صهیونیستی، از همه طرف ها خواست تا تنش ها را متوقف کنند.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - آیین رونمایی از هفت اثر ناملموس قوم ترکمن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالروز تولد مختومقلی فراغی برگزار شد.
 
 
مشهد- ایرنا- مشاور معاون دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گفت: ایران با 89 شهر جهان خواهر خواندگی ایجاد کرده و ارتباط تنگاتنگ با این شهرها در حوزه های مختلف دارد.
 
 
ارومیه- ایرنا- رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: ظرفیت هنرهای نمایشی و به ویژه تئاتر خیابانی به علت برقراری ارتباط سریع با مخاطبان در ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و تحقق شعار سال بی بدیل است.
 
 
مشهد- ایرنا- مشاور معاون دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گفت: ایران با 89 شهر جهان خواهر خواندگی ایجاد کرده و ارتباط تنگاتنگ با این شهرها در حوزه های مختلف دارد.
 
 
زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه در شرایط حساس کنونی، وحدت و انسجام ملی در جامعه باید وجه مشترک همه احزاب، گروه‌ها و سلیقه‌ها باشد، گفت: جمهوری اسلامی، امروز بیش از گذشته بر این ابزار تعیین ‌کننده برای مقابله با عهدشکنی و توطئه آمریکا نیاز دارد.
 
 
تهران_ ایرنا_ رئیس شورای عالی استان ها گفت: آمریکا در پیمان شکنی که در موضوع برجام انجام داده‌ و از آن خارج شده، تنها مانده است؛ به استثنای یکی از کشورهای منطقه و همچنین یک رژیم جعلی که از این تصمیم آمریکا حمایت کرده اند.
 
 
چند وقتی می‌شود که ساز دانشگاه با صنعت کوک نیست. این را نه فقط دانشگاهیان بلکه صنعتگران هم به‌آن اشاره می‌کنند و می‌گویند که در این سال‌ها هم دانشگاهیان و هم صنعتگران تلاش کردند تا بلکه بتوانند راهی برای رابطه بیشتر و بهتر بین این دو نهاد ایجاد کنند،اما مشکلات این حوزه‌ها آنقدر زیاد است که اجازه ارتباط بیشتر و بهتر را به آنها نمی‌دهد.
 
 
تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: یکی از مشکلات اصلی ما در حال حاضر رویارویی فرنگی کاران کشورمان در رقابت های جهانی یا آسیایی با حریفی سرسخت در دور نخست مبارزه است.
 
 
قم - ایرنا - کنگره بین المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی، روز پنجشنبه با حضور آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و همچنین 100 شخصیت از 50 کشور دنیا در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم آغاز به کار کرد.
 
 
انتخابات لبنان؛ تحکیم ثبات   
( 1397/02/20 - 10:21:00 ق.ظ )
بیروت-ایرنا-برگزاری موفق انتخابات پارلمانی لبنان که در ادامه تحولات یک سال و نیم اخیر همچون انتخاب رئیس جمهوری و تشکیل دولت و بیرون راندن گروه های تروریستی صورت گرفت، ثبات این کشور را عمیق تر و ریشه دارتر می کند.
 
 
ارومیه- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی آذربایجان غربی گفت: حرکت جامعه پزشکی به سمت خدمات پاراکلینیکی گران قیمت، هزینه های سنگینی را بر بیمار و حوزه مدیریت درمان وارد می کند و نگران کننده است.
 
 
قزوین-ایرنا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که راهپیمایی مردمی ضد استکباری و در محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا فردا پس از نماز جمعه در شهرهای استان برگزار می شود.
 
 
اسلام آباد - ایرنا - روزنامه «نوای وقت» از روزنامه های مشهور و پرشمارگان پاکستان، خطاب به دولتمردان این کشور نوشت: تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از برجام از روی بی فکری بوده بنابراین پاکستان نباید در کنار آمریکا که چندان دوست هم نیست ، قرار گیرد.
 
 
تهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «رفتن»، با اشاره به اینکه مردم به دلیل مشکلاتی که بعضاً با آن مواجه هستند این روزها فیلم های طنز بیشتر می بینند، گفت: اما نباید هرگز از نگاه دقیق به فیلم های جدی غافل شویم.
 
 

TotalRecords:128
rPP:20
TotalPageCount:7
CurrentPage:1
PageNumberLength:15