اخبار و رویداد ها

تهران – ایرنا – عربستان فرمانده تیپ ملک عبدالعزیز را به خاطر شکست خوردن از ارتش و کمیته های مردمی یمن برکنار کرد.
 
 
تهران -ایرنا- «آدام شیف» رئیس دموکرات کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت که «شواهد بسیار قانع کننده ای» درباره تبانی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ در سال 2016 با روسیه وجود دارد.
 
 
تهران – ایرنا – چند روز پس از آنکه کنگره رای به پایان حمایت نظامی آمریکا از جنگ عربستان علیه مردم یمن داد، یک فرمانده ارشد آمریکایی اعلام کرد که کشورش همچنان از این جنگ حمایت می کند.
 
 
قم- ایرنا- وقوع زلزله های متعدد در کشور به ویژه زمین لرزه های استان کرمانشاه در سالهای اخیر، امر مهم پیشگیری را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است تا سازندگان اقدام های لازم را برای استحکام بخشی به ساختمان ها انجام دهند.
 
 
تهران – ایرنا – رسانه های رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گزارش کردند که یک فروند موشک از غزه به سوی سرزمین های اشغالی پرتاب شده است.
 
 
وزیر اطلاعات با اشاربه ظرفیت ها و قابلیت های جزیره کیش گفت: با ایفای نقش صحیح سرمایه گذاران، و بهره گیری از ظرفیت ها، این جزیره می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد.
 
 
تهران – ایرنا – دادستان کل کالیفرنیا گفت که این ایالات به زودی از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به خاطر اعلام وضعیت اضطراری ملی برای تامین هزینه ساخت دیوار مرزی، به دادگاه فدرال شکایت خواهد کرد.
 
 
حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: با ایفای نقش صحیح سرمایه گذاران، و بهره گیری از ظرفیت ها، جزیره کیش می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد.
 
 
تهران – ایرنا – طالبان یکشنبه شب اعلام کرد که دیدار هیاتی از این گروه با «زلمای خلیل زاد» نماینده ویژه آمریکا در امور صلح را که قرار بود روز دوشنبه به میزبانی پاکستان برگزار شود، لغو کرد.
 
 
تهران - ایرنا - تارنمای پولیتیکو در گزارشی به حضور "محمدجواد ظریف" در کنفرانس امنیتی مونیخ پرداخت و نوشت: وزیر امور خارجه ایران مخاطبانش را مسحور کرده و نشان داد که ایران کمر خم نکرده است.
 
 
تهران – ایرنا – منابع خبری یکشنبه شب گزارش دادند که شماری از فعالان سیاسی عربستانی زندانی در این کشور در اعتراض به شرایط نا مناسب زندان های این کشور و برخورد نامناسب با آنها دست به اعتصاب غذا زدند.
 
 
کرج - ایرنا- رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد که برای احداث شهرک نساجی در این استان زمین مناسب مشخص شده است.
 
 
امیدهای ناپولی به حداقل رسید   
( 1397/11/28 - 08:42:00 ب.ظ )
تهران - ایرنا - امیدهای تیم فوتبال ناپولی برای قهرمانی در سری آ ایتالیا با تساوی مقابل تورینو به حداقل رسید.
 
 
کرج - ایرنا - رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی ، پوشاک و چرم استان البرز گفت: اکنون 188 واحد تولیدی نساجی با اشتغالزایی هفت هزار نفر در این استان فعالیت دارند.
 
 
تهران - ایرنا - ژنرال «پال لاکامرا» فرمانده نیروهای ائتلاف آمریکایی روز یکشنبه به نیروهای دموکراتیک سوریه هشدار داد، درصورت ائتلاف با سوریه یا روسیه کمک های واشنگتن به این نیروها قطع خواهد شد.
 
 
اربیل ـ ایرنا ـ وزارت آموزش و پرورش اقلیم کردستان عراق در دستوری جدید امکان آموزش زبان فرانسوی را به عنوان یکی از دروس برای مدارس تک شیفته الزامی کرد.
 
 
یزد - ایرنا - معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار تاریخی از سوی یونسکو را در هر سال یک اثر اعلام کرد.
 
 
یزد - ایرنا - معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار تاریخی از سوی یونسکو را در هر سال یک اثر اعلام کرد.
 
 
ایلام - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب دهلران گفت: 117 راس دام قاچاق در دهلران کشف شده است.
 
 
تهران-ایرنا-«مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن یکشنبه شب در دیدار با «مارتین گریفیتس» نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن موافقت انصارالله با طرح استقرار مجدد نیروهای بین المللی در الحدیده را اعلام کرد.
 
 

TotalRecords:98599
rPP:20
TotalPageCount:4930
CurrentPage:1
PageNumberLength:15