اخبار و رویداد ها

زاهدان - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اینک افزون بر 40میلیارد تومان تجهیزات امداد و نجات توسط این نهاد در حال خریداری است که در این بخش توجه جدی به استان سیستان و بلوچستان خواهد شد.
 
 
قزوین-ایرنا-رئیس هیات کشتی قزوین گفت: تیم های خردسال و امید قزوین در مسابقات کشتی فرنگی و آزاد با برتری بر حریفان خود قهرمان استان شدند.
 
 
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه امسال، 24 باند کلان قاچاق کالا و ارز در استان شناسایی و متلاشی شد.
 
 
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی پلدختر گفت: یک جوان 22 ساله اهل اهواز در رودخانه کشکان در کنار پل تاریخی پلدختر غرق شد.
 
 
تبریز-ایرنا- ریزش بخش از ساختمان نیمه کاره در تبریز منجر به فوت 2 کارگر و مصدومیت شدید یک کارگر دیگر شد.
 
 
تهران- ایرنا- معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به 250 زندان در سراسر کشور نشریات اهدایی (برگشتی) ارسال می کند.
 
 
سنندج - ایرنا - رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت: با توجه به پتانسیل موجود در کشور در رشته ورزشی پینگ پنگ، نیازمند تسخیر کرسی های بین المللی هستیم و باید ورزشکارانی را در مجامع جهانی معرفی کنیم.
 
 
تهران - ایرنا - مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی امسال هر چند سطح فنی بالایی داشت اما در کنار آن حاشیه سازی و جنجال آفرینی، کارنامه پهلوانی را مخدوش کرد. کشتی نیازمند تطهیر است و بد اخلاقی جایی در آیین پهلوانی ندارد.
 
 
یزد - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی یزد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران، 194 کیلوگرم تریاک و 85 کیلوگرم هروئین از یک دستگاه خودرو سنگین عبوری در جاده های این استان کشف و سه متهم دستگیر شدند.
 
 
قزوین-ایرنا-رئیس پژوهشگاه دانش های بنیادی کشور گفت: طرح رصدخانه ملی کاشان از طرح های بزرگ علمی این پژوهشگاه است که عملیات احداث آن پیشرفت مناسبی دارد و با شتاب به پیش می رود
 
 
تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به بروز برخی تخلفات در اجرای موسیقی در اماکن عمومی، خواستار نظارت بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این زمینه شد.
 
 
یزد- ایرنا - فرمانده انتظامی خاتم گفت: ماموران در 24 ساعت گذشته در بازرسی از یک دستگاه تریلی که از جنوب کشور عازم تهران بود ، چهار میلیارد ریال داروی نیروزای قاچاق کشف و ضبط کردند.
 
 
اردبیل - ایرنا - خودرو کارتینگ فوق پیشرفته که توسط محمد آقازده و مهدی جباری 2 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل ساخته شده روز یکشنبه در سالن اجتماعات این دانشگاه رونمایی شد.
 
 
سنندج - ایرنا - هماهنگ کننده پروژه تامین امنیت غذایی ایران- ایکاردا با بیان اینکه امسال دومین سال اجرای این پروژه در ایران است، گفت: در 10 سال آینده دستاوردها و نتایج این پروژه در ایران لمس و مشاهد خواهد شد.
 
 
بندرعباس- ایرنا- اکثریت اعضای شورای شهر بندرعباس با اختصاص 500 میلیون ریال کمک به ستاد اقامه نماز هرمزگان برای برگزاری بیست و ششمین اجلاس نماز موافقت کردند.
 
 
بروجرد - ایرنا -رئیس هیات فوتبال بروجرد گفت: تیم فوتبال نوجوانان بروجرد برای اولین بار به لیگ برتر کشور راه یافت.
 
 
اردبیل - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوثر هنگام گشت زنی انتظامی در جاده سرچم به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و با توقیف خودرو داروهای دامپزشکی قاچاق میلیاردی کشف کردند.
 
 
اردبیل- ایرنا- رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: در زمینه پرداخت بدهی این سازمان به دانشگاه علوم پزشکی ومراکز طرف قرارداد و نیز تحقق مطالبات اقدام های خوبی صورت گرفته و انتظار می رود وضعیت خرداد ماه به نقطه مطلوب برسد.
 
 
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: سرعت وزش باد در این شهر به 70 کیلومتر بر ساعت رسید.
 
 
بیروت-ایرنا-گرچه نیروهای نزدیک به عربستان و امارات در انتخابات لبنان نتایج مطلوبی کسب نکردند اما دیپلمات های ارشد این دو کشور با روی خوش به استقبال نتایج رفتند. اقدامی که شاید نشانگر تجربه تلخ سیاست پیشین آنها در بحران افکنی و تقابل جویی با لبنان بوده است.
 
 

TotalRecords:136
rPP:20
TotalPageCount:7
CurrentPage:1
PageNumberLength:15