اخبار و رویداد ها

بوشهر- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت:در این روزها تامین معیشت مردم بخش قابل توجهی از وقت رئیس جمهوری و اعضای اقتصادی کابینه را به خود اختصاص داده و به عنوان مهمترین اولویت کاری هیات دولت است.
 
 
تهران - ایرنا - کتاب «دوشیزه به عشق بازمی‌گردد» تاریخ‌نامه‌ای بر غزل فارسی در قالب مقدمه‌ای بر یک مجموعه غزل در قاب یک کتاب توسط « هنگامه اهورا» نوشته و به تازگی منتشر و روانه بازار نشر شده است.
 
 
قم - ایرنا - رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قم با بیان اینکه مصلای قدس قم به عنوان بزرگترین فضای سرپوشیده استان، مکانی مهم در عرصه پدافند غیرعامل در خدمت مردم است گفت: این مکان در مواقع اضطراری به عنوان یک مکان مهم آمادگی اسکان مردم را همواره دارد.
 
 
تهران - ایرنا - علیرضا منصوریان ترکیب تیم فوتبال ذوب آهن ایران را برای دیدار مقابل النصر عربستان را اعلام کرد.
 
 
تهران - ایرنا - گروه سازنده سریال سرباز به کارگردانی «هادی مقدم‌دوست» پس از طی مراحل تصویربرداری در مرکز آموزشی شهدای وظیفه 01 نیروی زمینی ارتش در روزهای پایان سال 97 برای ادامه کار به لوکیشنی واقع در دماوند رسیدند.
 
 
تهران - ایرنا - فدراسیون بین المللی فوتبال با راه اندازی سیستم ویدئو چک در مسابقات لیگ ایران موافقت کرده است.
 
 
معدن بوکسیت تعطیل موقت شد   
( 1397/12/18 - 09:13:00 ق.ظ )
شاهرود- ایرنا- فرماندار شاهرود گفت: معدن بوکسیت تا حصول نتیجه قانونی و عمل به تعهداتی که این شرکت دارد به صورت موقت تعطیل شد.
 
 
زنجان - ایرنا - رئیس هیات هندبال استان زنجان، با رای اکثریت اعضای مجمع در سمت خود ابقا شد.
 
 
ساری - ایرنا - سرپرست کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با اعلام این که بیش از 70 درصد مساجد این استان فاقد کانون فرهنگی هستند ، گفت : موروثی بودن تولیت مساجد و دیدگاه سنتی حاکم بر این دسته از متولیان مهم ترین مانع در این زمینه است .
 
 
کرمانشاه – ایرنا- بخشدار مرکزی روانسر گفت: 2 هزار و 735 روستایی بخش مرکزی این شهرستان زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر هستند.
 
 
زاهدان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 870 مادر باردار پرخطر در مناطق روستایی زیر پوشش این دانشگاه از ابتدای امسال تاکنون با مداخله به موقع و اعزام فوری به بیمارستان های استان از مرگ حتمی نجات یافتند.
 
 
تهران - ایرنا - مسئول بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: بسیج اساتید این وزارتخانه با رویکرد حل المسائلی به 10 مسئله اصلی آموزش عالی نظیر آیین نامه ارتقاء اعضای هیأت علمی و ساماندهی آموزش عالی، ورود یافته است.
 
 
بوشهر- ایرنا- جمعی از مسئولان و هنرمندان دشتی استان بوشهر روز شنبه در آیینی به نام هنرمند روستای بادام زار این شهرستان درخت کاشتند.
 
 
تهران - ایرنا - نتایج نظرسنجی جدید روزنامه آلمانی بیلد نشان داد که در انتخابات پارلمانی آتی اتحادیه اروپا، کرسی های احزاب راست افراطی دوبرابر شده در حالی که گروه های محافظه کار و سوسیال دمکرات کرسی های بسیاری را از دست خواهند داد.
 
 
تهران - ایرنا - کره جنوبی و آمریکا روز جمعه توافقنامه ای رسمی به امضا رساندند که طی آن سئول متعهد به افزایش بیش از هشت درصدی هزینه های میزبانی از نیروهای آمریکایی شده است.
 
 
تهران- ایرنا- ملی پوش پرتاب دیسک ایران با اشاره به تمرین هایش در آمریکا گفت: تمام تمرکزم بر روی رقابت های قهرمانی جهان است.
 
 
آستارا - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی آستارا از کشف و ضبط یک هزار عدد نارنجک دست ساز غیرمجاز و دستگیری حامل آن در این شهرستان خبر داد.
 
 
باکو – ایرنا – صندوق دولتی نفت جمهوری آذربایجان به تازگی طی گزارشی مجموع دارایی های این صندوق را برای اوایل سال جاری میلادی 38 میلیارد و 512 میلیون دلار اعلام کرد.
 
 
جیرفت - ایرنا - بخشدار ساردوئیه جیرفت گفت : بر اثر حمله پلنگ به یک دامداری سنتی در این بخش 60 گوسفند تلف شد.
 
 
کرج - ایرنا - رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کرج گفت: در این شرایط حساس اقتصادی ، باید توسعه خدمات عمران شهری ، اقتصاد و فرهنگی را به سرمایه گذاران بخش خصوصی بسپاریم .
 
 

TotalRecords:152
rPP:20
TotalPageCount:8
CurrentPage:1
PageNumberLength:15