اخبار و رویداد ها

تهران- ایرنا- رئیس شورای شهر تهران گفت: ارتباط دانشگاه و شورای شهر هم اکنون در حال رکود است که باید گسترش داده شود
 
 
تهران - ایرنا - رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه گفت: اخراج "یوهانا کورنلیا بورسما" خبرنگار هلندی از ترکیه نه علت فعالیت حرفه‌ای او، بلکه به دلیل ارتباطش با یک گروه تروریستی بوده است.
 
 
اصفهان - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هرگونه اختیاراتی که قابل تفویض به سازمان های استانی، استانداری ها و حتی تشکل ها باشد و خلاف قانون نباشد، واگذار می شود.
 
 
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: توده جدید گرد و غبار در عراق شکل گرفته و تا اواخر شب یا اوایل صبح فردا جمعه وارد استان می شود.
 
 
تهران- ایرنا- وکیل مدافع نرگس محمدی از اعتراض به نظریه کمیسیون پزشکی قانونی خبر داد و گفت: بناست پرونده موکلم برای بررسی مجدد وضعیت بیماری به کمیسیون عالی پزشکی قانونی ارسال شود.
 
 
اصفهان - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هرگونه اختیاراتی که قابل تفویض به سازمان های استانی، استانداری ها و حتی تشکل ها باشد و خلاف قانون نباشد، واگذار می شود.
 
 
شهرکرد- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: صنایع تبدیلی و تکمیلی حلقه مفقوده زنجیره تولید در بخش کشاورزی است و دولت دوازدهم پیگیری این مهم را در دستور کار قرار دارد.
 
 
تهران-ایرنا - مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: با برنامه ریزی طولانی مدت صورت گرفته ، طی سه سال گذشته گندم مورد نیاز کشور توسط کشاورزان تأمین شده است.
 
 
تهران- ایرنا- طرح احداث و بهره برداری از مراکز عرضه دام زنده در 16 کلانشهر کشور از اسلامشهر استان تهران آغاز شد.
 
 
شهرکرد- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: صنایع تبدیلی و تکمیلی حلقه مفقوده زنجیره تولید در بخش کشاورزی است و دولت دوازدهم پیگیری این مهم را در دستور کار قرار دارد.
 
 
آبادان - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: اتصال خط ریلی خرمشهر - بصره در اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی بوده و در این راستا توافق اولیه با کشور عراق حاصل شده است.
 
 
تهران-ایرنا-عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی جمال عرف را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.
 
 
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: 88 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان رباط کریم کشف شد.
 
 
ارومیه - ایرنا - نمایش فولکلور «ملک جمشید» به کارگردانی رسول بانگین در آکادمی تیاتر «اورمیا» به روی صحنه می رود.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - مردم گنبدکاووس در شرق گلستان که بزرگترین شهرستان این استان از لحاظ وسعت و دومین از حیث جمعیت است، برای رفع کمبودهای زیرساختی و توسعه چشم امید به سفر رئیس جمهوری به گلستان و این شهرستان دوخته اند که قرار است دوشنبه هفته جاری انجام شود.
 
 
آنکارا- ایرنا- رخسار پکجان وزیر تجارت ترکیه اعلام کرد که میزان صادرات کشورش در سال 2018 با 7.1 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 168.1 میلیارد دلار رسید.
 
 
تهران- ایرنا- معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: تعداد بالقوه مشتریان نفت ایران به دلیل رقابتی بودن بازار و حرص و طمع برای سودآوری بیشتر به مراتب بیشتر از قبل شده است.
 
 
شیراز- ایرنا- انتشار عکسی در فضای مجازی که نشانگر پوشاندن یکی از پایه ‌ستون های تخت جمشید با پلاستیک سیاه شبیه کیسه زباله بود، واکنش های عمدتا ناخرسندانه مخاطبان را در پی داشت اما مسوولان، پوشاندن ستون را مرمت و اقدام انتشار دهنده عکس را غرض ورزانه نامیدند.
 
 
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 29 میلیون و 41 هزار یورو کالا از واحدهای کوچک و متوسط مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به کشورهای خارجی صادر شد.
 
 
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان با بیان این که توسعه پایدار کشور متکی به نوع آموزش و تربیت کودکان است گفت: تربیت مدیران کارآمد، توسعه و ترقی کشور در گرو تلاش و کار درست نظام آموزشی است.
 
 

TotalRecords:124
rPP:20
TotalPageCount:7
CurrentPage:1
PageNumberLength:15